ECL nyelvvizsgahely

A Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola akkreditált ECL nyelvvizsgahely . A Pécsi Tudomány Egyetemmel együttműködve biztosítjuk a jelentkezők vizsgáztatását. Szeretettel várunk minden érdeklődőt.

ECL – egységes nyelvvizsgarendszer az Európai Unió tagállamainak nyelveiből.
ECL nyelvvizsga tehető angol, német, olasz, spanyol, francia, magyar, szlovák, lengyel, román, bolgár, cseh, orosz, horvát, héber és szerb nyelvekből. Az ECL vizsganyelvek közül angolból, németből és magyarból akkreditált és nemzetközi bizonyítványt is kapnak az eredményesen vizsgázók.
A még nem akkreditált többi vizsganyelvből megszerzett ECL nyelvvizsga – bizonyítvány külön vizsga letétele nélkül honosítható.

ANGOL és NÉMET ECL NYELVVIZSGÁRA FELKÉSZÍTŐ NYELVTANFOLYAMOK INDULNAK AZ ARANY-ISKOLÁBAN

éreklődni:
Busa Orsolya, angol
30 721 4440
Lajkó Gábor, angol
30 209 2182

Vizsgaidőpontok, Jelentkezési tudnivalók, egyéb dokumentumok a https://ecl.hu weboldalon a Jelentkezési információk menüpontban érhetőek el.
MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!
.

Vizsgaszabályzat:

Miért az ECL?

Európa-szerte kiépült hálózat
nemzetközileg elfogadott
nyelvoktatás – adekvát
vizsgázóbarát
kommunikációs készségeket mér nyelvtani tesztek és fordítás nélkül
kedvező megfelelési arány
részvizsga ismétlési lehetőség
a legolcsóbb nemzetközi nyelvvizsga

Iskolánkban angol és német nyelvből tehető nyelvvizsga a következő szinteken:

A2 szint (belépőfok)
B1 szint (akkreditált alapfok)
B2 szint (akkreditált középfok)
C1 szint (akkreditált felsőfok)

A www.ecl.hu internetes oldalon a nyelvvizsga információk menüpont alatt tekinthető meg részletesen:

a vizsga leírása
az értékelés
a vizsgaszabályzat
a témakörök
a szintkövetelmények
segítség a szintválasztáshoz

Minden további információ a Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola titkárságán.

Kiskunmajsa, Fő utca 69-71.
Tel.: 06 20 586 27 44
H-CS: 8 – 15:30 óra